Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Erdemli hizmetçi kıyafeti kostümlü escort

  • Liste: 21 Ağustos 2016 09:03

Açıklama

Mersin ilinin bu ilçesini çok severim çok nezih ve sıradan insanlar var herkes birbirine benzer. Zaten bu çekici kılanda o dur. Civar illere gitmeyi istemem şehir içi olursa daha memnun olurum. Beni her zaman ben yapan her zaman vücudum ve karakterim olmuştur.

Sokağa çıkarken altın sarısı saçlarımı at kuyruğu yaparak çıkarım ve tüm gözler nedense benim üstümde olur. Genelde tayt giyerim güzelliğimi ön plana çıkarması açısından bacaklarımda asla selülit izine rastlayamazsınız. Buda nadir özelliklerimden biridir adeta yeni doğmuş bebek kıvamındayım diyebilirim. Annem beni özene özene büyütmüş beni. Ailenin tek çocuğu olduğum için beni el bebek gül bebek bakmışlar. Bu yüzdendir ki güzelliğim bunun içindir. Sadece seviyeli ve yakışıklı bayların beni tercih etmesini istiyorum. Burada is yapsak dahi her zaman seçici bir insan olmuşumdur.

Fiyat kriterine gelecek olur isek her güzel şeyin bir fiyatı vardır ve oldukça pahalı bir ücretim var buna lütfen itiraz etmeyiniz sonuçta verdiğiniz paranın kat be katını alacaksınız buna değecektir. Ayrıca pahalı hediyelerden çok hoşlanırım bana hediye alan erkek beni baştan çıkarabilir ve kendisine ilişki sırasında küçük kaçamaklar yapmasına müsaade edebilirim ..

İlan Referans ID: 48257b57a3a20638

Etiket Yok

1633 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar